• Prihlasovanie a registráciaPrihlasovanie a registrácia

  Núdzový režim - uzamknutá schránka

  Ak ste sa pokúsili prihlásiť do svojej emailovej schránky a namiesto toho ste boli presmerovaní na stránku na vykonanie zmeny hesla, bola vaša schránka uzamknutá do núdzového režimu.

  Prečo bola moja schránka uzamknutá?

  Neustále monitorujeme naše emailové služby a snažíme sa zaistiť, aby boli vaše dáta v bezpečí. Často sa však stáva, že nejaký útočník získa vaše heslo (o tom, ako môže byť vaše heslo kompromitované, viď nižšie) a do schránky sa vám prihlási. Takýto útočník má potom prístup ku všetkým vašim správam a jeho aktivity sú veľmi nebezpečné. Ak máme podozrenie, že bolo heslo k vašej schránke kompromitované, urýchlene zakážeme prihlasovanie POP3 a IMAP z cudzích krajín; zakážeme prihlasovanie cez mobilnú verziu prehliadača; povinne necháme užívateľa zadať nové heslo.

  Ako sa dostanem z núdzového režimu?

  Na odomknutie schránky z núdzového režimu je potrebné prihlásiť sa pomocou klasického internetového prehliadača do svojej schránky (teda na internete). Tu budete vyzvaní na zadanie aktuálneho (súčasného) a následne nového hesla. Nové a pôvodné heslo sa nesmie zhodovať. Nové heslo musí byť navyše nikdy nepoužité, teda úplne unikátne. Náhľad nájdete nižšie.

  Ako mohlo byť moje heslo odhalené?

  Pre e-mail používajte iné heslo ako máte pre ostatné služby. Bezpečnosť Vašej emailovej schránky je limitovaná silou Vášho hesla. Akonáhle sa zaregistrujete do akejkoľvek služby Vašim e-mailom a zadáte rovnaké heslo, výrazne zvyšujete riziko jeho skompromitovania. Nemôžeme ručiť za bezpečnosť cudzích služieb. Akonáhle bude heslo ukradnuté na akejkoľvek službe, kde ste sa zaregistrovali s rovnakým heslom, je automaticky kompromitované aj heslo k vašej schránke.

  Opakované uzamknutie schránky

  Pokiaľ ste si zmenili heslo, a napriek tomu bola vaša schránka opäť uzamknutá, môže to znamenať, že miesto, odkiaľ heslo zadávate, je niekým sledované.

 • Doručovanie a odosielanie poštyDoručovanie a odosielanie pošty

 • OstatnéOstatné

Našli ste, čo ste hľadali?