• Prihlasovanie a registráciaPrihlasovanie a registrácia

  Zabudnuté heslo

  Obnovenie zabudnutého hesla

  Krok 1

  Nemožnosť prihlásenia sa heslom môže byť zapríčinená aj uloženými Cookies. V nastaveniach pre váš internetový prehliadač zmažte súbory cookies a temporaly Internet files.

  Krok 2

  Skontrolujte si, či nemáte na svojej klávesnici zapnutý Caps Lock, ak vaše heslo pozostáva z písmen, alebo NumLock, ak heslo obsahuje aj číslice.

  Ak sa vo vašom hesle vyskytuje "y" alebo "z", skontrolujte si, akú máte klávesnicu (anglickú alebo slovenskú) a či pri písaní nedochádza k zámene týchto dvoch písmen.

  Krok 3

  V prípade pretrvávajúcich problémov s prihlásením, postupujte takto:

  Používatelia e-mailu Centrum.sk

  Navštívte stránku heslo.centrum.sk, kde si po správnom zodpovedaní kontrolnej otázky môžete nastaviť nové prístupové heslo.

  Používatelia e-mailu Pobox.sk

  Navštívte stránku pheslo.centrum.sk, kde si po správnom zodpovedaní kontrolnej otázky môžete nastaviť nové prístupové heslo.

  Používatelia e-mailu Atlas.sk

  Navštívte stránku heslo.atlas.sk, kde si po správnom zodpovedaní kontrolnej otázky môžete nastaviť nové prístupové heslo.

  Zmena hesla a kontrolnej otázky, alternatívneho e-mailu a telefónneho čísla

  Heslo sa mení po prihlásení sa do schránky napravo hore v "Nastaveniach" - záložka "Moja schránka" - záložka "Zmeniť heslo" - a následne kliknite na "Nastavenia".

 • Doručovanie a odosielanie poštyDoručovanie a odosielanie pošty

 • OstatnéOstatné

Našli ste, čo ste hľadali?