• Prihlasovanie a registráciaPrihlasovanie a registrácia

 • Doručovanie a odosielanie poštyDoručovanie a odosielanie pošty

  Problém s pripojením poštových klientov - zastaralé protokoly TLS

  Neustále pracujeme na zvyšovaní bezpečnosti vašej e-mailovej schránky Centrum/Pobox/Atlas, preto sme sa rozhodli k 16. 3. 2021 ukončiť podporu zastaralých bezpečnostných protokolov TLS 1.0 a TLS 1.1. Váš e-mailový klient, ktorý pre prístup do svojej e-mailovej schránky využívate bohužiaľ tieto staršie verzie TLS stále používa.

  Je pravdepodobné, že po prechode na bezpečnejšiu verziu prestane váš účet sťahovať či prijímať poštu z našich serverov. Chceli by sme preto predísť prípadným problémom.

  Aké sú možnosti?

  Je to jednoduché. Stačí, ak si aktualizujete svojho e-mailového klienta, ktorý podporuje štandardy šifrovania TLS 1.2 a TLS 1.3. Sú to najnovšie verzie Microsoft Outlook či Mozilla Thunderbird.

  Čo ak nie je možné poštového klienta aktualizovať?

  Ak z nejakých technických dôvodov, ako je napríklad zastaralý operačný systém (Windows Vista a starší alebo Windows 7 bez aktualizácií s podporou TLS 1.2), nemôžete aktualizovať alebo inštalovať novšie verzie poštových klientov, môžete pre prístup k vášmu e-mailovému účtu využiť webové rozhranie a teda štandardné prihlásenie cez prehliadač na stránkach Centrum/Pobox/Atlas.

 • OstatnéOstatné

Našli ste, čo ste hľadali?